منوی بالایی را از بخش فهرست ها تنظیم کنید.

آموزش تکسچرینگ و رندر در تری دی مکس

render-w

مجموعه آموزشی ساخت متریال و تکسچر در تری دی مکس

در این مجموعه آموزشی ابتدا به صورت حرفه ای با مباحث مربوط به Unwrap UVW آشنا می شوید . همانطور که می دانید در نرم افزار های سه بعدی ، بحث متریال دهی دری ۳d max، تکسچرینگ و باز کردن map و در نهایت رندر تری دی مکس با هم مرتبط می باشند و به عبارتی قسمت های پایانی یک پروژه در نرم افزار های سه بعدی می باشند . ما در این بسته ی آموزشی مباحثی که مربوط به بحث های ذکر شده می باشد را برای شما عزیزان جمع آوری کردیم .

خرید مجموعه آموزش متریال دهی و رندر در تری دی مکس
زمینه :   گرافیک سه بعدی  
تعداد دی وی دی :   ۶ DVD
قیمت :   ۱۹۹۰۰  تومان
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :  

این مجموعه به زبان اصلی می باشد ،اما به علت گویا بودن آموزش ها  برای استفاده از آن نیازی به دانش زبان ندارید .

ساخت تکسچر و متریال دهی یک محیط مناسب بازی

در این آموزش از شرکت معتبر Eat3d یک فضای متروک را متریال دهی می کنید ، در این آموزش علاوه بر تکنیک هایی که در تری دی مکس یاد می گیرید ، نکاتی بسیار مهم و آموزنده را از نرم افزار فتوشاپ یاد خواهید گرف که قطعا در انجام پروژه های خودتان بسیار کارآمد خواهد بود .آموزش های شرکت eat3d  همیشه در سطح حرفه ای می باشد .این فضا در موتورهای بازی سازی استفاده می شود.

120

آموزش مفاهیم مربوط به UV

در این آموزش ها مسائل مربوط به uv  را از ابتدا تا انتها فرا خواهید گرفت ، بحث  Unwrapping map از بحث های مهم در هر نرم افزار سه بعدی می باشد که شما با این آموزش آن ها را فرا خواهید گرفت .

631-banner_1040

متریال دهی و نورپردازی یک صحنه خارجی و یک صحنه داخلی بوسیله منتال ری

همانطور که می دانید منتال ری یک موتور رندر بسیار قوی می باشد که از اکثر نرم افزارهای سه بعدی پشتیبانی می کند ، موتور منتنال ری به صورت پیش فرض در نرم افزار تری دی مکس قرار داده شده و از قدرت رندر فوق العاده ای برخوردار است ، شما در این آموزش نخوه متریال دهی و نورپردازی و در نهایت رندر با سیستم mental ray  را فرا خواهید گرفت.

460103032

آموزش ساخت و رندر یک مدل تخیلی در نرم افزار keyshot

معمولا علاوه بر نرم افزار تری دی مکس ، از نرم افزار های دیگری برای رندر هم استفاده می شود .یکی از این نرم افزار ها keyshot می باشد که علاوه بر راحت بودن رابط کاربری ، از قدرت خیلی خوبی هم برخوردار است .در این آموزش یک مدل را در نرم افزار keyshot متریال دهی و رندر می کنید .

coverlg

آموزش ساخت پوست طبیعی انسان در وی ری

در این آموزش زیبا و کاربردی با نحوه ایجاد متریال پوست انسان آشنا می شوید .شما این کار را به صورت حرفه ای انجام خواهید داد و خروجی کار شما به صورت یک مدل طبیعی خواهد بود .

537-render_1040

متریال دهی و رندر طبیعی صورت

در این آموزش نیز یک مدل انسان را به صورت طبیعی متریال دهی و رندر خواهید کرد.ساخت تکسچر صورت معمولا یکی ازکارهای مشکل می باشد که در این آموزش شما این مراحل را از ابتدا تا انتها انجام خواهید داد .

706

نورپردازی و متریال دهی یک دوچرخه به صورت حرفه ای در وی ری

وی ری نیز یکی دیگر از موتورهای قدرتمند رندر می باشد که برای اغلب نرم افزار های سه بعدی موجود می باشد و یکی از اولین نرم افزارهایی که وی ری برای آن ارائه شد، تری دی مکس می باشد .وی ری قدرت آن را دارد تا از صحنه های شما به صورت طبیعی رندر تهیه کند.شما در این آموزش یک استودیوی عکاسی مجازی درست می کنید و مراحل نورپردازی و متریال دهی به یک دوچرخه را انجام خواهید داد . کاری که اغلب کمپانی های بزرگ دنیا انجام می دهند .این یک تمرین کامل برای ساخت متریال و رندر در وی ری می باشد.

1675-render_1040

تکسچرینگ یک توپخانه در تری دی مکس و فتوشاپ

در این آموزش با نحوه ساخت و تخصیص تکسچر بر روی یک مدل توپخانه آشنا می شوید ، شما این کار را در تری دی مکس و فوتوشاپ انجام خواهید داد .

196-render_1040

متریال دهی و ساخت تکسچر یک قلعه فانتزی و کارتونی

در این آموزش با نحوه ایجاد متریال کارتونی آشنا می شوید و یک قلعه فانتزی را متریال دهی می کنید .

1431-render_1040

متریال دهی مدل انسان فانتزی

در این تمرین تمام مراحل مربوط با ساخت متریال و بازکردن UV یک مدل فانتزی را یاد خواهید گرفت ، این آموزش بسیار کاربردی و جذاب می باشد .

160-render_1040

خرید مجموعه آموزش متریال دهی و رندر در تری دی مکس
زمینه :   گرافیک سه بعدی  
تعداد دی وی دی :   ۶ DVD 
قیمت :   ۱۹۹۰۰  تومان 
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :  

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

2 نظر

 1. فرهاد

  سلام

  خسته نباشید

  من تازه دارم استارت میزنم واسه یاد گیری ۳d max  الان میخوام یه بسته بخرم از کجا باید شروع کنم یعنی اول کدوم پک رو بخرم کار کنم . چون میخوام یکی یکی بخرم و کار کنم تا بدونم دقیقا دارم چیکار میکنم

  ممنون میشم راهنماییم کنید چون قصد دارم با نگاهی که به پک ها انداختم همه رو کار کنم البته به صورت یکی یکی

  تشکر

نظرات بسته است.