منوی بالایی را از بخش فهرست ها تنظیم کنید.

آموزش مقدماتی مایا ۲۰۱۵

آموزش-مقدماتی-مایا

در این مجموعه آموزشی با نرم افزار قدرتمند مایا آشنا می شوید و در قالب آموزش های زیبا و کاربردی قابلیت های این نرم افزار را خواهید شناخت ، این مجموعه برای افراد مبتدی مناسب بوده که می خواهند کار با مایا را شروع کنند و فعلا آشنایی زیادی با مایا و قابلیتت های آن ندارند . بعد از فرا گیری این مجموعه می توانید دیگر بسته های مربوط به نرم افزار مایا از جمله : مدل سازی در مایا ، متحرک سازی و ساخت انیمیشن در مایا و جلوه های ویژه و رندر در مایا را استفاده کنید .

خرید مجموعه آموزش مقدماتی مایا ۲۰۱۵
زمینه :   گرافیک سه بعدی  
تعداد دی وی دی :   ۱۳ DVD
قیمت :   ۳۲۹۰۰  تومان
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :  

این مجموعه به زبان اصلی می باشد ، اما با توجه به گویا بودن آموزش ها جهت یادگیری مطالب نیازی به دانش زبان دارید 

در این مجموعه ابتدا با مفاهیم و رابط کاربری مایا آشنا می شوید و محل منوها و نحوه کار با آنها را یاد میگیرید وسپس با قابلیت های مدل سازی، انیمشن ، ساخت متریال و رندر و حتی نحوه استفاده مایا در صنعت بازی را مشاهده خواهید کرد .

 

در ادامه به بعضی از موارد آموزشی که در مجموعه می باشد اشاره شده است .

آموزش مقدماتی مایا ۲۰۱۵

در این آموزش کاربردی از شرکت معتبر Digital Tutors با دنیای مایا آشنا خواهید شد ، این آموزش مقدمه ساز ورود شما به دنیای این غول نرم افزار سه بعدی می باشد .شما در این آموزش با تمام جنبه های نرم افزار مایا آشنا خواهید شد، با قسمت های مختلف مایا ، نحوه پیمایش در پنجره ها و …  سپس یک مدل ساده می سازید و متریال دهی و انیمیشن و رندر آن را انجام خواهید داد .

Digital-Tutors - Introduction to Maya 2015

اصول کار با UV Mapping  در مایا  2015

در این آموزش کاربردی با نحوه uv mapping  آشنا می شوید . اگر با دنیای سه بعدی و مایا آشنا باشید می دانید که قرار گرفتن تکسچر در جای اصلی خودش چقدر حائز اهمیت است .شما هرچه در uv mapping  دقیق تر و با حوصله تر عمل  کنید ،در هنگام متریال و تکسچر دادن، مدل با کیفیت تر و بهتری خواهید داشت در این آموزش با اصول و روش uv mapping  در مایا آشنا می شوید .

Digital-Tutors - UV Mapping Workflows in Maya 2015

آموزش انیمشن در مایا ۲۰۱۵

در این آموزش با اصول و ابزار مهم  کار مایا برای ایجاد انیمیشن آشنا می شوید و تمامی ابزار انیمیشن مایا را قدم به قدم فرا خواهید گرفت .یاد خواهید گرفت چگونه یک آبجکت را بر روی یک مسیر حرکت دهید . نحوه متحرک سازی کاراکترها  را فرا خواهید گرفت و ….

Digital Tutors - Maya Animation Reference Library - Animate Menu

آشنایی با نورپردازی در مایا ۲۰۱۵

نور پردازی همیشه جزیی از نرم افزار های دنیای سه بعدی می باشد و بدون نورپردازی مناسب صحنه های شما خیلی مصنوعی می باشد .یک نور پردازی زیباست که باعث با لابردن کیفیت یک انیمیشن می شود . در این آموزش با اصول نور پردازی و تکنیک ها آن در مایا آشنا خواهید شد .

Digital-Tutors - Introduction to Lighting in Maya 2015

آموزش رندر با منتال ری در مایا ۲۰۱۵

منتال یک موتور رندر بسیار قوی می باشد که برای خیلی از نرم افزارهای سه بعدی ارائه شده است . شما با این موتو رندر و تنظیمات مناسب با آن می توانید صحنه هایی واقع گرایانه ایجاد کنید و از کار کردن با مایا لذت ببرید .

Digital-Tutors - Introduction to mentalray in Maya 2015

تغییر دادن رابط کاربری (UI) در مایا

همواره شخصی سازی محیط برنامه جزء مزایای یک نرم افزار خوب می باشد ، یعنی شما می توانید محیط برنامه را بنا بر نیاز خود تغییر دهید . شما در این آموزش یا د می گیرید که چگونه یک اینترفیس شخصی برای خود بسازید.

 

مروری بر مفاهیم انیمیشن و  تکنیکهای ساخت انیمشن در مایا  

در این مجموعه آموزشی  وئر چندین درس مختلف با مفاهیم انیمیشن آشنا شده و ابزارهای مایا برای ساخت انیمشن را خواهید دید .این آموزش ها شما را به دنیای انیماتور وارد کرده و بعد از دیدن این آموزش ها از از تجربه ی خود لذت ببرید .

1696-render_1040

آموزش رندر در مایا ۲۰۱۴

در این آموزش با نحوه تنظیمات رندر در مایا آشنا می شوید . همانطور که می دانید رندر آخرین مرحله یک پروژه در نرم افزارهای سه بعدی می باشد و بعد از آن مراحل ترکیب تصاویر و خرئجی نهایی می باشد .شما در این آموزش با نحوه کار با قسمت رندر در مایا آشنا می شوید .

Digital-Tutors - Introduction to Animation in Maya 2015

آموزش ریگ کردن مدل در مایا

ریگ کردن یک کاراکتر ، پیش نیاز ساخت یک انیمیشن است ، ریگ کردن به معنی ساخت استخوان بندی و اختصاص این استخوان بندی به کاراکتر کورد نظر می باشد . شما در این آموزش با قابلیت های جذاب مایا برای ریگ کردن یک کاراکتر آشنا می شوید .

1669-render_1040

آشنایی و نحوه استفاده مایا در صنعت بازی سازی

بازی سازی امروزه به یک صنعت بزرگ در دنیل تبدیل شده است و سود سرشاری را عاید فعالان در زمینه بازی سازی کامپوتری می کند .ساخت یک بازی قسمت های مختلفی دارد و از نرم افزارهای متفاوتی در آن استفاده می شود . یکی از این نرم افزار ها موتورهای بازی می باشند . اما یکی از نرم افزار های مهمی که در زمینه ساخت بازی استفاده می شود ، برنامه های مدل سازی نظیر مایا می باشند که در آن محیط و کارکاکترها و جلوه های بازی را می سازند و در موتور های بازی سازی از  این مدل ها استفاده می کنند .شما در این آموزش با نحوه تعامل مایا با یک موتور بازی سازی آشنا می شوید .

Digital Tutors - Pipeline Development With Maya And XNA

خرید مجموعه آموزش مقدماتی مایا ۲۰۱۵
زمینه :   گرافیک سه بعدی  
تعداد دی وی دی :   ۱۳ DVD 
قیمت :   ۳۲۹۰۰  تومان 
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :  

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

2 نظر

 1. محمد

  سلام

  با تشکر از زحماتتون و سایت بسیار قشنگ و بامحتواتون

  من میخاستم انیمیشن سازی رو از سطح مبتدی شروع کنم و خیلی علاقمند شدم که این نرم افزار رو تهیه کنم ولی مشکلی که دارم زبان اصلی بودن اونه و اینکه میترسم نتونم با زبانش کنار بیام

  ایا منی که زبانم در حد ی زبان عمومیه میتونم از این نرم افزار به طور کامل استفاده کنم؟

  ممنون 

 2. محمد معین کیوانی

  سلام

  من این بسته رو از تاریخ ۹۴/۰۴/۲۱ سفارش دادم ولی هنوز وضعیت سفارشم معلقه.طلفاً رسیدگی کنید.

  با تشکر

نظرات بسته است.