منوی بالایی را از بخش فهرست ها تنظیم کنید.

مجموعه آموزشی متحرک سازی در تری دی مکس

box-1000-625

بزرگترین و کامل ترین مجموعه ساخت انیمیشن در تری دی مکس

بهترین مجموعه برای علاقه مندان به انیماتوری در 3D Max

در این آموزش ها با تکنیک های مختلف ساخت انیمیشن در نرم افزار قدرتمند تری دی مکس آشنا خواهید شد .در این مجموعه قوانین ساخت یک انیمیشن موفق را یاد می گیرید .

همانطور که می دانید برای متحرک سازی انسان یا حیوانات یا هر موجودی در تری دی مکس ابتدا باید برای آن سیستم استخوان بندی (با ابزارهایی مانند bone،Biped،CAT) ایجاد کنید و بعد از آن کنترل های حرکتی را برای استخوان بندی خود مشخص کنید و آن استخوان بندی را به mesh  آبجکت مورد نظر اختصاص دهید ،به مجموع این کارها rigging (ریگ کردن) می گوییم . بعد از ریگ کردن شما با قوانینی که از انیمیشن یاد گرفته اید ،می توانید پویانمایی مورد نظر خود را پیاده سازی کنید.در این مجموعه کامل و با ارزش تمامی موارد ذکر شده را یاد خواهید گرفت .

برای خرید اینترنتی آموزش انیماتوری در تری دی مکس  از دکمه "خرید پستی" استفاده نمایید

خرید مجموعه آموزش متحرک سازی در تری دی مکس
زمینه :   گرافیک سه بعدی،انیمیشن  
تعداد دی وی دی :   ۱۶ DVD
قیمت :   ۳۹۹۰۰  تومان
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :  

این مجموعه به زبان اصلی می باشد، از آنجا که مجموعه به صورت فیلم می باشد به راحتی می توانید با تماشای مجموعه حتی اگر سطح زبانی شما ضعیف می باشد مطالب را درک نمایید و برای استفاده نیازی به دانش زبان ندارید

توجه نمایید مجموعه های زبان اصلی دارای کیفیت بسیار بالاتری به نسبت مجموعه های زبان فارسی می باشند پس اگر می خواهید حرفه ای شوید پیشنهاد ما به شما اسفاده از مجموعه های زبان اصلی می باشد

 

چند نمونه از آموزش های این مجموعه :

۱۲  قانون طلایی انیمیشن

اگر در زمینه انیمیشن و انیماتوری بخواهید فعالیت کنید باید یکسری اصول را حتما یاد بگیرید و از ابتدایی ترین و در عین حال مهمترین این اصول ها ، ۱۲ قانون طلایی در انیمیشن می باشد که اگر این قوانین را به خوبی فرا بگیرید یک انیماتور موفق خواهید بود.برای مثال قانون های زمان بندی و فاصله گذاری ، قانون انیمیشن pose to pose و …


351-render_1040

 

ریگ کردن

یکی از مهمترین مسائلی که در بحث مدلسازی و انیمیشن وجود دارد، ریگ کردن می باشد . شما در این مجموعه ارزشمند با انواع مختلف ریگ کردن آشنا می شوید برای مثال ریگ کردن یک بال را فرا خواهید گرفت . در تمرین دیگری دو حیوان چهار پا (اسب و ببر) را ریگ می کنید که از سخت ترین کارها در ریگ بندی می باشد . همچنین نکات مربوط به ریگ کردن انسان را نیز یاد خواهید گرفت .


336-render_1040

thumb_xl

 

آموزش متحرک سازی حیوانات چهارپا

بعد از ریگ کردن حیوانات چهارپا نوبت به انیمیت آن می رسد، متحرک سازی حیوانات چهارپا از سخت ترین قسمت های یک انیمیشن می باشد که شما در این آموزش ها نحوه انیمیت کردن این نوع از موجودات را فرا می گیرید.

 

710-render_1040 1498-render_1040

 

راهنمایی های ابتدایی برای شروع انیمیشن در تری دی مکس

در این آموزش ها مفاهیم کلیدی و ابزارهای مختلف انیمیشن در ۳d max را یاد می گیرید.این آموزش ها به صورت مقدماتی می باشد .


504-render_1040

 

قوانین متحرک سازی مربوط به دوربین

علاوه بر متحرک سازی خوب آبجکت ها در تری دی مکس (مثلا کاراکترهای انسانی یا موجودات دیگر) یکی دیگر از نکاتی که باید رعایت کنید تا بتوانید یک انیمیشن موفق بسازید متحرک سازی و تنظیمات دوربین می باشد ،مانند یک فیلم واقعی ، برای بهتر به نظر رسیدن انیمیشن شما باید نکات مرتبط با قاب بندی تصاویر مانند قانون یک سوم را رعایت کنید ، در این مجموعه با این نکات ارزشمند آشنا خواهید شد .


369-render_1040

 

آشنایی با ابزار CAT  

Cat ابزار نسبتاً جدیدی برای ریگ کردن و متحرک سازی موجودات و آبجکت های مختلف  در نرم افزار تری دی مکس می باشد .یکی از ابزارهای قدیمی تری دی مکس یعنی Biped محدودیت ایجاد ریگ بندی برای موجودات دوپا یا چهار پا را داشت ، مثلا برای ریگ کردن یک عنکبوت از Biped نمی توانستید استفاده کنید اما بوسیله ابزار CAT به راحتی این کار را می توانید انجام دهید .از دیگر امکانات مفید این ابزار می توان به تعریف ماهیچه برای مدل اشاره کرد که قبلا در تری دی مکس وجود نداشت ، همچنین می توانید فایل ضبط شده توسط motion capture را استفاده کنید.


cat_intro_01

 

انتقال فایل بین ۳d max  و Motion builder

Motion builder یک نرم افزار حرفه ای از مجموعه نرم افزارهای شرکت اتودسک می باشد که می توان از آن به عنوان یک مکمل برای نرم افزارهای سه بعدی نام برد، کار این نرم افزار ایجاد و تصحیح انیمیت های شما می باشد . شما در این آموزش نحوه ارتباط بین نرم افزار تری دی مکس و motion builder  را یاد خواهید گرفت .

 

نحوه انتقال انیمیشن از تری دی مکس به مایا و بالعکس

همیشه ارتباط بین دو نرم افزار تری دی مکس و مایا یکی از دغدغه های افراد بوده است ، در این آموزش یاد خواهید گرفت که چگونه انیمیشن های خود را بین دو نرم افزار قدرتمند ۳d max  و maya  را فراخواهید گرفت .

 

1183-render_1040

 

آموزش ریگ کردن صورت

برای متحرک سازی صورت چندین روش مختلف وجود دارد ،مثلا استفاده از morphیکی از این روش هاست! اما حرفه ای ترین و بهترین کار برای متحرک سازی صورت، استفاده از ریگ بندی می باشد. یعنی برای صورت ابتدا یکسری استخوان بندی تعریف می کنید.و برای اجاد حالت های چهره از استخوانبندی ایجاد شده استفاده می کنید.

 

1378-render_1040

 

ریگ بندی یک کاراکتر low poly

با آموزشی از شرکت eat 3d  با مراحل ریگ بندی یک کاراکتر به صورت حرفه ای آشنا خواهید شد .آموزش های شرکت eat3d از معتبرترین و حرفه ای ترین شرکت های آموزشی در زمینه دنیای سه بعدی می باشد .

 

07_13_10_character_skinning

 

ریگ کردن یک اتومبیل

با ریگ بندی یک ماشین آشنا می شوید .در این آموزش به صورت حرفه ای controler هایی را به ماشین اضافه می کنید که به راحتی و زیبایی بتوانید ماشین را به صورت طبیعی متحرک کنید .

 

573-render_1040

 

متحرک سازی برخورد دو کاراکتر

در این تمرین شما نحوه واکنش دادن دو کاراکتر با یک دیکر را یاد می گیرید.این دو کاراکتر با هم در حال دعوا هستند و شما با دیدن این آموزش یاد خواهید گرفت که چگونه حرکات این دو کاراکتر بر روی هم اثر می گذارد.


772-render_1040

 

آموزش ایجاد motion graphics در تری دی مکس

استفاده از موشن گرافیک ها(طرح های گرافیکی متحرک) امروزه رواج زیادی پیدا کرده است .از این گرافیک های متحرک در انواع تبلیغات تلویزیونی استفاده می شود و  معمولا کسانی که در این زمینه کار می کنند از نرم افزار افتر افکت و فایل های آماده آن بهره می برند ، اما باید دید که این فایل های آماده برای افتر افکت چگونه تولید می شود ؟شما با این آموزش با نحوه ساخت یک موشن گرافیک از ابتدا آشنا خواهید شد.

 

765-render_1040

خرید مجموعه آموزش متحرک سازی در تری دی مکس
زمینه :   گرافیک سه بعدی،انیمیشن  
تعداد دی وی دی :   ۱۶ DVD 
قیمت :   ۳۹۹۰۰  تومان 
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :  

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

7 نظر

 1. محمد

  سلام توی این اموزشتون غیر از رینگ کردن روش راه رفتن وکلیه حرکتای کاراکتررو اموزش میده مثل حرکت روی پله , نشستن و… ضمنا شما تو کدوم شهرهستین 

 2. DZ

  با سلام. می خواستم بدونم امکان دیدن فیلم review های این بسته آموزشی وجود داره؟ چون من باید دقیقا بدونم چی می خوام بخرم. در ضمن زبان اصلی هستن؟ ممنون

 3. محمد

  با سلام بنده دنبال حرفه ای ترین اموزش می گردم 

  نمی دونم از کجا بیارم 

  پرشین جی اف ایکس را نگاه می کنم سایت شما رو 

  اموزش ها خوبن اما نمی دونم بهترین کدومه خواهشا حرفه ای ترین وبرترین وکامل ترین مجموعه انمیمیشن سازی حرفه ای 

  یه اموزش می خوام که تو یه مدت زمان از ادم یه انیماتور حرفه ای مثل لاک پشت های نینجا یا اژدها سواران در اره 

  شما همچین اموزشی را سراغ دارید که قرار بدید ؟

  خواهش می کنم اگه فارسی باشه چه بهتر اگه نه هم انگلیسی هم خوبه 

 4. amir

  سلام پکیج های آموزشی تری دی مکس تون حالا صرفا نه این آموزش بلکه ما بقی پک هایی که روی سایت 

  گذاشتین آموزش به همراه فایل های تمرینی هست یا که نه فقط به صورت مالتی مدیاست ؟ ممنونم میشم

  جواب بدین چون من قصد خرید پکیج هاتون رو دارم.

  1. adminis

   ورژن های مختلف نرم افزار تری دی مکس از مکس ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ ، البته محض راهنمایی میگم ، از مکس ۲۰۱۲ تا الان که ۲۰۱۵ هستش محیط کاملا شبیه همه و تفاوت چندانی نداره ، و در ورژن های جدید قابلیت های جدید اضافه میشه ، حتی شما اگه آموزش کاربردی و قدیمی تر از مکس گیر آوردید میتونید استفاده کنید!! مهم دونستن روش کاره

نظرات بسته است.