منوی بالایی را از بخش فهرست ها تنظیم کنید.

کاملترین مجموعه طراحی و نورپردازی خارجی در ۳D max و Vray

khareji-w

کامل ترین و بهترین مجموعه آموزش وی ری برای رندر خارجی

آموزش های جالب و کاربردی از شرکت های معتبر

آموزشی مناسب افراد فعال در زمینه ی انیمیشن و معماری که می خواهند وی ری در معماری را یاد بگیرند

تری دی مکس و پلاگین وی ری پرکاربردترین برنامه برای افرادیست که در زمینه طراحی و معماری کار می کنند ،زیرا نورپردازی خارجی درvray شبیه به واقعیت می شود.اما برای اینکه رندر شما مانند عکس واقعی شود باید یکسری نکات را رعایت کنید،که این نکات را در مجموعه آموزش نورپردازی خارجی در vray یاد خواهید گرفت .

 

در "کاملترین مجموعه طراحی و نورپردازی خارجی در ۳D max و Vray" آموزش های زیر را خواهید دید .

خرید کاملترین مجموعه طراحی و نورپردازی خارجی در ۳D max و Vray
زمینه :   گرافیک سه بعدی ، معماری
تعداد دی وی دی :   ۸ DVD
قیمت :   ۲۴۹۰۰  تومان
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :  

این مجموعه به زبان اصلی می باشد اما با توجه به گویا بودن آموزش ها نیازی به دانستن زبان ندارید.

بسته ی کامل تر این مجموعه آماده شده است ،برای توضیح محصولات مرتبط بر روی بنر نام محصول کلیک کنید :

پبشنهاد ویژه و محصولات مرتبط
نام  محصول قیمت(به تومان)  خرید پستی  

banere-sorati

۳۲۹۰۰تومان
my-bane-kochakr-andaze-kochak ۲۴۹۰۰تومان
material ۱۹۹۰۰تومان
koli ۶۴۹۰۰تومان
 

آموزش تخصصی و حرفه ای وی ری از vismaster

در این سری آموزش با مفاهیم وی ری به صورت تخصصی آشنا می شوید.در این مجموعه با تک تک قسمت های وی ری و قابلیت های آن کاملا آَشنا شده و تنظیمات آن را مشاهده خواهید کرد.این آموزش به صورت کاملا کاربردی شما را با تمام قابلیت های وی ری آشنا کرده و مانند یک کلاس خصوصی کامل می باشد و پیش نیاز کار حرفه ای وی ری در معماری می باشد .

 

آموزش های حرفه ای Cg Architect

با یک دوره حرفه ای  وی ری شروع خواهید کرد به یادگیری نکاتی که حاصل سالها تجربه ی اساتید آن می باشد.این آموزش نیز نکات مهمی در مورد وی ری را برای شما بیان می کند که توجه کردن و نگاه کردن به آن هم برای کسانی که با وی ری آشنایی ندارند بسیار مفید می باشد و هم کسانی که تا حدی با وی ری آشنایی دارند زیرا نکات کاربردی زیادی ارائه می شود.

 

آموزش قدم به قدم ساخت و رندر یک منزل ویلایی

در این آموزش عملی ، شما با تکنیک های مدل سازی یک ویلای زیبا آَشنا خواهید شد . این مدل سازی شامل تمامی جزییات می باشد و بعد از آن با نحوه ساخت متریال ها و اختصاص آن به قسمت های مختلف مدل آشنا خواهید شد .سپس به بحث زیبا و جالب نورپردازی خواهید رسید که با نکات مهم و کاربردی نورپردازی ، این صحنه ی خارجی را نورپردازی می کنید و بعد از تنظیمات رندر وی ری را برای یک رندر واقع گرایانه و زیبا آماده خواهید کرد . نورپردازی شب در vray  را یاد می گیرید و می توانید در پروژه های خود به کار ببرید.
5HUCja69sW

 

آموزش نورپردازی یک صحنه خارجی از ۳Dats

در این آموزش کاربردی ،تنظیمات نو و رندر یک صحنه خارجی را در حالت های مختلف فراخواهید گرفت.زیرا یکی از کاربردهای وی ری در معماری می باشد که شما با این آموزش تمامی اصول آن را یاد می گیرید و کار یک نورپردازی خارجی در وی ری را به طور کامل انجام می دهید .

sddefault

 

CGWorkshop Exterior Architectural Visualization

ورکشاپ های حرفه ای که در آن نکاتی بیان می شود که برای یادگیری آن سالها وقت صرف شده، اما شما با این آموزش ها می توانید حاصل تجربه ی سال ها افراد متبحر در زمینه آموزش وی ری برای رندر خارجی  راداشته باشید.این ورکشاپ که در واقع یک نوع کلاس می باشد ، اساتید فعال در زمینه گرافیک ، تجربیات و نکات مهمی را که باید در کارهایتان رعایت کنید به شما یاد خواهند داد.
url

 

طراحی چهار فصل از یک ساختمان و منظره اطراف

در این آموزش یک صحنه خارجی در تری دی مکس را در چهار فصل مختلف رندر خواهید کرد و نکات مربوط به طراحی و نورپردازی آن را یاد خواهید گرفت.شما در این آموزش به نکاتی مهمی در مورد نورپردازی خارجی و متریال ها مانند ایجاد متریال برف و تغییر متریال های مختلف خواهید رسید.
summer_large
i2Zjpu

خرید کاملترین مجموعه طراحی و نورپردازی خارجی در ۳D max و Vray
زمینه :   گرافیک سه بعدی ، معماری
تعداد دی وی دی :    ۸ DVD
قیمت :   ۲۴۹۰۰  تومان 
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :  

 

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

2 نظر

نظرات بسته است.